Skip links

ŠKODA originaalosade ja -tarvikute eripakkumised

Ilmad lähevad soojemaks ning teeolud paranevad, see tähendab, et kiirused suurenevad. Selleks aga, et sõit oleks võimalikult ohutu ning vältimaks hätta jäämist, tuleks autosid regulaarselt kontrollida ning hooldada. Kevadeti võiks suuremat tähelepanu pöörata järgmisetele autoosadele:  

Millal kontrollisite viimati oma suverehvide seisukorda? 

  • Suverehvi mustri jääksügavus peab olema suurem kui 1.6 millimeetrit.
  • Rehv võiks olla pragudeta ning rehvi pind ei tohiks olla ebaühtlaselt kulunud.

Vaata suverehvide valikut ŠKODA e-poes.

Keskmise kulumise korral soovitame järgmiseid kojameeste vahetusvälpu:

  • Üle 16 000 km aastas: iga 6 kuu järel
  • 8000 – 16 000 km aastas: iga 9 kuu järel
  • Alla 8000 km aastas: iga 12 kuu järel

Vaata kojameeste valikut ŠKODA e-poes.

Kolm selget märki sellest, et teie auto aku vajab vahetamist:

  • Aku läheb kiirelt tühjaks
  • Aku on seisnud alalaetuna ja on läbikülmunud 
  • Akul on väliseid kahjustusi

Vaata akude valikut ŠKODA e-poes.

Suverehvid -30%

Korralikud suverehvid on vajalikud ohutuks liiklemiseks. Talverehvid on soovitatav vahetada suverehvide vastu kui välistemperatuur on stabiilselt +7 °C ja üle selle. Oluline on jälgida rehvimustri sügavust, veerepinda ja vigastuste puudumist. Kontrollige rehvide seisukorda, sh. varurattal iga hooaja alguses! 
Tootjapoolsetele nõutele vastavad suverehvid saad Aasta Auto ŠKODA esindusest eripakkumisena 30% võrra soodsamalt.

KÜSI PAKKUMIST
BRONEERI TEENINDUS

Veel hooajalisi pakkumisi!

Lase värske õhk autosse! Teedel ja looduses tolmab vahel vägevalt. Puhas kliimasüsteem ning õiged salongifiltrid lasevad sul sellest hoolimata autos vabalt hingata. ŠKODA salongifiltrid ning kliimasüsteemi puhastus eripakkumisena -20%. 

Küsi pakkumist teeninduskonsultandilt!

Murevaba ning töökindel kasutamiskogemus eeldab, et autot tuleb pidevalt ning korrektselt hooldada. Et teie ŠKODA püsiks puhtana ja oleks kaitstud kahjulike välismõjude eest, puhasta autot vähemalt kord kuus. Nii säilib auto kaitsekiht ning auto püsib vaba jääkmustusest.

Vaata puhastusvahendite valikut ŠKODA e-poes.

Plaanite väljasõitu? Matka looduses, pea piknikku, tee sporti või muud – ŠKODA meened on sulle abiks. Valikus joogipudeleid, toidukarpe, sporditarvikuid, mänguasju ja palju muud. Täieliku valiku leiad ŠKODA e-poest! 🙂

Vaata ŠKODA meeneid e-poes.

Vaata originaalosade- ning tarvikute valikut ŠKODA e-poes:

ŠKODA VARUOSADE E-POOD

Miks eelistada originaalvaruosi?

Aasta Auto ŠKODA esinduses müügil olevad ŠKODA originaalvaruosad- ja tarvikuid on konstrueeritud konkreetselt igale mudelile, silmas pidades autot kui tervikut ja VAG rangeid kvaliteedinõudeid, mistõttu ei vähenda need auto häid sõiduomadusi ega turvalisust mingil moel ning peavad vastu aastaid.

Originaaltarvikud annavad Sinu ŠKODA mudelile isikupärase väljanägemise (spoilerid, valuveljed, tuulesuunajad, dekoratiivkleebised), tõstavad auto praktilisust (veokonksud, katuseraamid, katuseboksid) ja lisavad mugavust (navigatsiooniseadmed, handsfree, külmikud, kardinad, käetoed). Origniaaltarvikud tõstavad turvalisust (turvavõred ja võrguprogrammid, udutuled, lasteistmed, mehhaanilised ja elektroonilised vargavastased seadmed, lumeketid) ning aitavad säilitada auto hea väljanägemise (porisirmid, matid, autokosmeetika).

Kõigile ŠKODA originaalvaruosadele ja tarvikutele kehtib 24-kuuline garantii.

ROHKEM ORIGINAALTARVIKUTEST

Küsi pakkumist