Skip links

Miks eelistada Skodat ja alustada Skodaga läbirääkimisi:

– Euroopa Automüüjate Assotsiatsiooni poolt tellitavas igaaastases rahulolu uuringus on Skoda juba teist aastat esikohal kategoorias: olemasolevate klientide rahulolu tootega.

– Skoda on osa euroopa autotootjast VW-Audi AG-st mille tulemusena pakutakse Skoda sõidukitele grupis kasutusel olevaid tipptehnoloogiaid mis aitavad säästa Teie raha.

– Skoda autosid on võimalik täna osta ja teenindada 6 Eesti suurimas linnas(Tallinnas, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Pärnus ja Kuressaares).

– Pakume oma klientidele ka Pan-Balti lahendusi üle Skoda diilervõrgu terves Baltikumis mis annab ettevõtetele parema võimaluse koordineerida asju ühest riigist, mitte kolmest.

– Skoda on “rätsepaülikond”. Klientidel on võimalik auto komplekteerida just selliseks nagu nad seda ise vajavad, sõlmida kokkuleppeid suuremateks läbisõitudeks, pikemateks perioodideks, jne.

– Me tahame Teid hästi teenindada, pakkuda autosid ning lahendusi mis ületaks Teie ettevõtte ja töötajate ootusi ning vajadusi.

Tooteinfo:

Kui jutt käib ettevõtte autodest, siis alati peetakse tegelikult silmas võimalikult väikest kulu. Igapäevased kasutajad seejuures on alati huvitatud, et ettevõte soetaks võimalikult mugavad ja turvalised sõidukid. ŠKODA mudelivalikut iseloomustavadki mõlema poole soovid- soodne soetusmaksumus, mugavused ning turvalisus juba alates standardvarustusest. Loomulikult ei eelda me, et usute seda ainult nende ridade põhjal, kuid andke meile võimalus ja me tõestame seda teile.

Võta ühendust:

Ärikliendihaldur

Jaanus Tsirp

Tel: +372 730 8011
Mob: +372 503 0382
jaanus.tsirp(at)skoda.ee