Skip links

ALO, REIN JA TULEVIK
Alo kohtab ootamatult Reinu, mis edasi juhtub saad teada…. pam-pa-paa ŠKODA minifilmist:

Alo tulevikuepisood sai filmitud vaid ühe päevaga, seda põhjusel, et videos kasutatud uus täiselektriline ŠKODA ENYAQ iV oli seekord meiega ŠKODA tehase ettekirjutustel vaid esmaesitluse ning proovisõidupäevade raames. Filmivõteteks jäid vaid mõned tunnid ning selleks, et kõik sujuks tuli teha kõvasti eeltööd. Aitäh Tõnis, Rein, Karl, Mihkel ja kõik teised kes käe külge panid, et saite nii kiirelt ja just nii ägeda klipi kokku. Järgmise võttepäevani!

Alo?
ALO ehk Aasta Auto parim müügimees. 
Alo kasvas ideest luua Aasta Auto esindusele ŠKODA mudeleid tutvustavaid lühiklippe ning seda kõike läbi automüügimehe seiklusrikka töö. Alo (keda kehastab Tõnis Niinemets) on Aasta Auto ŠKODA esinduse aasta parim müügimees. Kes veel Alot ei tunne, siis Alo on usin, ikka väga usin… ning poissmees… aga sellest ei ole midagi, sest Aasta Auto ongi tema pere. Vaata päris kõige esimesest ALO videost järgi:

Alo ŠKODA mudelitutvustusvideod aga ei ole päris niisama videod. Iga ŠKODA mudel on erinev ning omab erinevaid funktsioone, klientidel aga erinevad vajadused ja nõudmised. Just neid omadusi ning päriselt juhtunud seikasid ka Alo lühiklipid Aasta Auto müügimeeste elust esile toovad.

Ja ega Alo ei ole asjata Aasta Auto aasta parim müügimees. Just Alo ongi see, kes viib õige inimese õige autoni.

Aasta Auto ning Tõnis Niinemetsa koostöö, Aasta meelelahutaja ning Aasta Auto, täpselt nii nagu kohane.

Alo mudelitutvustusvideod said alguse juba 2017. aastal. 2018. aastal aga kasvas meie oma Aasta Auto ŠKODA esinduse pesamunast päris tõeline telestaar. Nimelt sai Alost teleseriaali ALO peategelane.

Alo seriaal sai kokku 10. episoodi, mille esilinastus toimus 4. oktoobril 2018. aastal Kanal 2 vahendusel. Lisaks Tõnisele tegid seriaalis kaasa ka vennad Märt Pius ja Priit Pius, Priit Võigemast, Linda Kolde, Reimo Sagor, Rein Pakk, Peeter Volkonski, Külliki Saldre, Liis Lass, Uku Uusberg, Kait Kall, Jim Ashilevi, Alo Kurvits, Saara Nüganen, Andres Mähar, Riho Kütsar ja paljud teised. Alo seriaal on täiesti tasuta järelvaadatav Kanal 2 Veebi TVs.

VAATA 1. HOOAEGA UUESTI!
“Alo tegemine on minu jaoks harukordne võimalus, sest ma ei tea ühtegi teist Eesti seriaali, kus ühisloomet oleks kasutatud sellisel määral. Mulle kui režissöörile annab see võimaluse ja vabaduse katsetada spontaanset ülesvõtmistehnikat, sest näitlejad on oma rollid ise loonud ja nad tõesti tahavad neid mängida. Välismaal on selline loomisprotsess ammu kanda kinnitanud, Eestis veel mitte, “ rääkis äsja Šotimaal õpingud lõpetanud sarja režissöör Doris Tääker. “Kirjutamisel olid tõesti osalised absoluutselt kõik näitlejad ja ka need inimesed, kes produktsioonimeeskonnas üldse kaasa teevad,” lisas Tääker. 
Sarja stilistiliseks inspiratsiooniallikaks said välismaised seriaalid “Modern Family”, “The Office”, “Miranda” jne. Stilistika teeb eriliseks pihikaamera võte, mida kasutatakse karakterite tegelike mõtete ja tunnete avamiseks. Sarja põhiliin on müügimees Alo tööelu ja loomulikult armastuse ning läheduse otsing. 
“Ühel päeval Aasta Auto klipi jaoks võttel olles mu abikaasa lihtsalt ütles, et Alo karakter on juba nii põnevaks ja loominguliseks arenenud, et tehke siis sellest juba seriaal, saab suurem publik Alo elust osa. Rääkisin ideest Tõnis Niinemetsale, Tõnis rääkis edasi vendadele Piusidele ja nendel hakkas kohe tekkima karaktereid, keda nas seriaalis mängida tahaksid ja sisuliselt näitlejad hakkasid ise idee juurde kogunema, regulaarselt koos käima ja seriaali kirjutama,” rääkis sarja saamisloost Pointi produtsent Karl Kermes. 
“Näitlejaid  ja võttemeeskonda seob ühine ambitsioon teha midagi uut, värsket ja meil on usk, et vaataja jaoks kujunevad seriaali 23 minutit tõeliseks kvaliteetajaks. Me tahame, et iga episoodi oodatakse, “ lisas Kermes.
ALO seriaal osutus ääretult populaarseks ning sai palju kiidusõnu. Seetõttu oli ka fännide nördimus suur, kui teatati, et teist hooaega nüüdseks juba tuntud rahvalemmikule tulemas ei ole. Ühiselt pandi aga pead kokku ning veel 2019. aasta lõpus valmis ALO “jõuluepisood”.
ALO JÕULUERI - PULMAD
“ALO seriaal andis võimaluse tutvustada vaatajatele Aasta Auto ŠKODA esinduse müügimehe töö tagamaid, põnevaid seiku ning köögipoolt. Seriaali valmimisest oli au olla osa ning aitäh kõikidele asjaosalistele”, sõnas Aasta Auto tegevjuht Andrias Tammistu.
ALO JÕULUERI - PULMAD

UURI LISA!
Kui Alo tegelaskujude, seriaali või mõne muu idee kohta tekkis küsimusi, siis pane need alloleva vormi kaudu meie poole teele ning vastame neile esimesel võimalusel.