Skip links

Škoda äriklient

Miks eelistada Skodat ja alustada Skodaga läbirääkimisi:

– Euroopa Automüüjate Assotsiatsiooni poolt tellitavas igaaastases rahulolu uuringus on Skoda juba teist aastat esikohal kategoorias: olemasolevate klientide rahulolu tootega.

– Skoda on osa euroopa autotootjast VW-Audi AG-st mille tulemusena pakutakse Skoda sõidukitele grupis kasutusel olevaid tipptehnoloogiaid mis aitavad säästa Teie raha.

– Skoda autosid on võimalik täna osta ja teenindada 6 Eesti suurimas linnas(Tallinnas, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Pärnus ja Kuressaares).

– Pakume oma klientidele ka Pan-Balti lahendusi üle Skoda diilervõrgu terves Baltikumis mis annab ettevõtetele parema võimaluse koordineerida asju ühest riigist, mitte kolmest.

– Skoda on “rätsepaülikond”. Klientidel on võimalik auto komplekteerida just selliseks nagu nad seda ise vajavad, sõlmida kokkuleppeid suuremateks läbisõitudeks, pikemateks perioodideks, jne.

– Me tahame Teid hästi teenindada, pakkuda autosid ning lahendusi mis ületaks Teie ettevõtte ja töötajate ootusi ning vajadusi.

Tooteinfo

Kui jutt käib ettevõtte autodest, siis alati peetakse tegelikult silmas võimalikult väikest kulu. Igapäevased kasutajad seejuures on alati huvitatud, et ettevõte soetaks võimalikult mugavad ja turvalised sõidukid. ŠKODA mudelivalikut iseloomustavadki mõlema poole soovid- soodne soetusmaksumus, mugavused ning turvalisus juba alates standardvarustusest. Loomulikult ei eelda me, et usute seda ainult nende ridade põhjal, kuid andke meile võimalus ja me tõestame seda teile.

ŠKODA Superb

Esinduslik ja ruumikas sedaan, millel on luukpära praktilisus. Superb on 21 eesti autoajakirjaniku poolt valitud Eesti Aasta Autoks 2009. Auto, mille puhul kohtuvad elegantsus ja praktilisus. Kaasaegne disain, muljetavaldav ruumikus koos võimsate turbomootoritega on muutnud selle auto terves maailmas ettevõtete vaieldamatuks lemmikuks ja saanud juhtide ametiautoks. ŠKODA Superb on valitud Tsehhi, Saksamaa ja Austri Aasta Ettevõtte Autoks 2010, sobilikuimaks taksoautoks Prantsusmaal 2010, samuti saavutas uus ŠKODA Superb Euro NCAP turvatestis maksimumtulemused. Uus Škoda Superb valiti “Top Gear Awards 2016” võistlusel aasta parimaks äriautoks ning võitis ka “väärt iga senti” auhinna.

ŠKODA Octavia

Kui ŠKODA’t iseloomustatakse sõnadega “parim valik sama raha eest”, siis ŠKODA Octavia on selle parim tõestus. See auto on köitnud üle 2 miljoni inimese, kes on valinud oma sõiduvahendiks Octavia. Antud mudelis on ühendatud oma segmendi suurim ruumikus (pagasiruum alates 590 liitrist), kõige uuemad ning säästlikumad mootorid (keskmine kütusekulu alates 4,3 100/km), kõrge järelturuväärtus ning taskukohased ülalpidamiskulud. Škoda Octavia võitis maineka What Car? Aasta Auto 2015 valimisel parima pereauto tiitli ja seda juba teist aastat järjest, lisaks on Octavia eestlaste poolt tunnustatud, olles juba mitu aastat Eestis enimmüüdud automudel.

ŠKODA Rapid

Elegantne ja ajatu disain, kompaktsetesse välismõõtmetesse pakitud muljetavaldav ruumikus, arvukad nutikad lahendused, rikkalik turvavarustus, ökonoomsed ja suutlikud mootorid, suurepärane hinna/kvaliteedi suhe – need on vaid mõningad märksõnad ŠKODA mudeliperekonna uustulnuka Rapid kohta. Uuendusliku kerekontseptsiooniga kompaktklassi sedaan on saavutanud maksimumtulemused Euro N-Cap turvatestis ning sobib suurepäraselt ettevõtetele, kes otsivad mobiilsust mugavas,  keskkonnasäästlikus ja turvalises vormis taskukohase hinnaga ning tunnustatud ŠKODA kvaliteediga.

ŠKODA Fabia

Antud väikeauto puhul tuleb ära mainida taaskord auto ruumikust ning sõidumugavust. Tihti arvatakse, et väikeautolt ei saa sõidumugavust oodata. Fabia lükkab selle arvamuse veenvalt ümber. ŠKODA Fabia on ideaalne auto töötajatele kellel on ametikohustuste tõttu suured läbisõidud ja suurimaks kuluks auto ülalpidamisel on kütusekulu. ŠKODA pakub nüüd ka Fabiale üliökonoomseid turbomootoreid, mille keskmine kütusekulu on kõigest 3,4l/100km.

ŠKODA Citigo

Linnastumise jätkudes vajatakse aina enam sõidukeid, millega oleks mugav liikuda linnas ja linna lähiümbruses. Nagu uuringud näitavad, tehakse enamus neist sõitudest kas üksi või ühe reisijaga ning vähese pagasiga. Seega on ideaalne sõiduk väikeste mõõtude, hea manööverdamisvõime ja madala kütusekuluga. 3- või 5-ukselisena saada olev ŠKODA Citigo on just täpselt selline – ideaalne lahendus sõitudeks linnas ja maanteel, kuna see ökonoomne ent vilgas, kompaktne ning hinnalt taskukohane sõiduk on mahutavuselt võrdne klass suuremate mudelitega. Saavutanud maksimumtulemuse Euro N-Cap turvatestis, on oluliseks märksõnaks ka turvalisus.

Võta ühendust

Ärikliendihaldur

Jaanus Tsirp

Tel: +372 730 8011
Mob: +372 503 0382
jaanus.tsirp(at)skoda.ee