Skip links

Uus OCTAVIA on kohal!

Mõned uued omadused on teile tuttavad, sest need on juba kasutusel teistel ŠKODA mudelitel ning jõuavad nüüd esimest korda ka OCTAVIAle, teised samal ajal on aga sellised, mida pole ŠKODAdel kunagi varem nähtud. Näiteks on uus OCTAVIA esimene ŠKODA, kus sõidunaudingut lisavad sellised pisiasjad nagu esiklaasinäidik, elektrooniline käigukang ja AGR-i heakskiiduga ergonoomilised istmed.

Juba tuntud juhiabide ja turvaseadmete kõrval on see esimene kord, mil teie järele valvavad ka pööramisabi, kokkupõrke vältimise abisüsteem ja väljumishoiatus.

Uued teabe- ja meelelahutussüsteemid pakuvad täiesti uut lähenemisviisi kliimaseadmele, meedia- ja muudele süsteemidele. Ning uued funktsioonid ei piirdu kaugeltki nendega, rohkem infot leiad kataloogist ja hinnakirjast.

Hinnakiri

Nimekiri lisadest ja täpne hinnastus.

Kataloog

Hea ülevaade uue OCTAVIA omadustest.

MOOTORID

Mootorivalik on nii lai, et sealt leiab tõesti igaüks endale midagi. Leiavad need, kes armastavad dünaamikat ja keda meelitavad eelkõige RS-versioonidele mõeldud mootorid, kui ka need, kes rõhuvad rohelisele mõtteviisile – surumaagaasi kütusena kasutava CNG-versiooni kõrval on uus OCTAVIA saadaval ka kerghübriidina (mHEV) ja pistikhübriidina (PHEV).

Uus mudel on meie esinduses kohal ning proovisõitudeks valmis.

Jälgime rangelt Terviseameti poolt kehtestatud soovitusi ja käitub vastutustundlikult – desinfitseerime proovisõiduautosid peale igat sõitu! Rohkem infot COVID-19 kohta leiad siit.

Broneeri proovisõit

SINU SOOVIDELE VASTAV

Oma uue OCTAVIA saad vastavalt oma soovidele kokku panna juba täna konfiguraatoris.

Ainukese margina Eestis on ŠKODAl uute autode e-pood, kust leiad ka praeguse OCTAVIA paremate hindadega kui kunagi varem. Sobiva OCTAVIA saad osta kodust lahkumata ja soovi korral toome auto koju kätte.

Konfiguraator

Uus OCTAVIA täiesti oma maitse järgi.

E-POOD

Telli endale uus OCTAVIA juba täna!

Või tule vaata uus mudel oma silmaga üle, ikka Sepa 24B, Tartu.

Kohtumiseni!