Skip links

Laoautode eripakkumised!
Uut autot ei pea ootama! Siit leiad kohe Eestis laos olevate autode eripakkumised. Head hinnad ning auto kiirelt kätte! 

Täiselektriline linnamaastur ŠKODA ENYAQ iV toob igasse Sinu päeva ja teekonda uut energiat! ŠKODA ENYAQ iV on ehitatud spetsiaalselt elektrisõidukitele mõeldud moodulplatvormile. Uus 100 % täiselektriline linnamaastur pakub ultramoodsat tehnikat, kiirlaadimist ja pikka kuni 536 km  (WLTP) sõiduulatust.

Avasta ENYAQ iV: https://bit.ly/3sgjRMm
Loe uue mudeli kohta Aasta Auto blogist: https://blogi.aastaauto.ee/skoda-enyaq-iv/
Broneeri proovisõit: https://skoda.aastaauto.ee/broneeri-proovisoit/

Vaata ENYAQ iV pakkumisi!

ŠKODA OCTAVIA on ŠKODA lipulaev ning brändi populaarseim mudel olnud juba aastaid. Sama kehtib ka uue OCTAVAI A8 kohta. Eripakkumisena valikus hea hinnaga manuaalkastiga mudeleid.

Rohkem infot uue OCTAVIA kohta: https://www.skoda.ee/autod/uus-octavia/uus-octavia
Broneeri proovisõit: https://skoda.aastaauto.ee/broneeri-proovisoit/

Vaata manuaalkastiga OCTAVIA pakkumisi!

Nutikas tagasihoidlikkus. Škoda uue kompaktmudeli SCALA kõige keskkonnasõbralikum versioon kannab nime ŠKODA SCALA G-TEC. Loe rohkem Aasta Auto blogist: https://blogi.aastaauto.ee/skoda-scala-g-tec/
Viska pilk peale ka tankimisele: https://blogi.aastaauto.ee/skoda-scala-g-teci-tankimine/

ŠKODA SCALA mudelite valik!

ŠKODA väikelinnamaastur KAMIQ on pealiskaudselt üsna sarnane madalamale kompaktmudelile ŠKODA SCALA, kuid tegu on täiesti erinevate autodega. ŠKODA KAMIQ G-TEC CNG püsib sama ökonoomne ning keskkonnasõbralik, kui lisaks hõlmab endas kõiki tuntud linnamaasturite hüvesid: kõrgem isteasend, parem väljavaade, suurem turvalisus.

ŠKODA KAMIQ CNG mudelite valik!

Eesti enimüüdud väikeauto. Erihinnaga al. 153 € kuus. Valikus kõik hea hinnaga ning täpselt nii, nagu sulle meeldib. ŠKODA FABIA on kompromissitu valik.

Vaata FABIA pakkumisi!