Skip links

Kui oled mõelnud uue Škoda ostule, siis vali auto laost. Nii võidad rahaliselt, lööd endale kuumakse saabudes alati patsu ning lisaks saad auto kohe kätte ja ei pea mitu kuud ootama. Küsi kindlasti personaalset pakkumist! 😉

Vali mudel:

Kui oled mõelnud uue Škoda ostule, siis vali auto laost. Nii võidad rahaliselt, lööd endale kuumakse saabudes alati patsu ning lisaks saad auto kohe kätte ja ei pea mitu kuud ootama. Küsi kindlasti personaalset pakkumist! 😉

Vaata Aasta Auto Škoda laoautode valikut, selleks vali esmalt mudel:

Fabia
Scala
Kamiq
Octavia
Superb
Karoq
Kodiaq
Enyaq

Miks valida just uus auto?

Vähem hoolduskulusid.
Sõiduki esimestel aastatel nõuab auto tavaliselt vaid regulaarset hooldust/õlivahetusi. Sõiduki suhtelise maksumuse kohta saab öelda, et esimese aasta hoolduskulu, mille hulgas on amortisatsioon, kindlustused ja kütus, on umbes 1-3% auto aastasest maksumustest. Kolmandal aastal on 2-6%, viiendal 4-8% ja kaheksandal 6-12% jne. Kõik muidugi olenevalt auto omaniku heaperemehelikkusest.

Garantii = vähem peavalu.
Isegi kui sinu uue autoga juhtub midagi, on üsnagi kindel, et garantii katab kahjud. Tehase poolt antud garantii katab kõik auto loomulikud defektid. Enamikel uutel autodel on garantii – 5 aastat või 100 000 km, kumb siis enne täis saab. Uue ŠKODA puhul on võimalik lisaraha eest garantiid pikendada. Näiteks tehasest kaasa antud 5-aastast garantiid saab pikendada 5 aastani või kuni 150 000 km.
Eraldi garantiisid antakse tänapäeval kaasa ka auto kerele, mis ŠKODA puhul ulatub roostetamise korral 12. aastani. See aga eeldab, et auto kere on esinduses igal aastal vähemalt korra ette näidatud.

Väiksem kütusekulu.
Kütusekulu: kütusehinnad tõusevad pidevalt, seega on madala kütusekuluga auto väga mõistlik valik. Kaaluda tasuks ka hübriidi, või isegi elektriautot. Kaasaegsemad mootorid on ökonoomsemad.
Uuemate sõidukite kaasaegsemad turvanõuded. Mida aastad edasi, seda karmimaks lähevad ka turvanõuded sõidukitele ning kuna tehnoloogia ja materjaliteaduse arengust tulenevaid uusi turvameetmeid ei saa  sõidukitele tagantjärele rakendada, on turvarisk vanema auto ostmisel tõenäoliselt suurem.
Uuel autol on väga palju ratsionaalseid põhjendusi, millest üks peamisi on turvalisus. Juhiabisüsteemid, aina turvalisemaks muutuvad kerekonstruktsioonid ja passiivsed lahendused. Iga järgmine mudel on turvalisem kui eelmine.

Uusimad vidinad.
Mida uuem auto, seda rohkem kaasaegseid vidinaid sel sees on. Paljudel uutel sõidukitel on tänapäeval sisseehitatud navigatsiooni- ja multimeediasüsteemid, juhtmevabad laadijad, soojenduskiled, parkimissensorid, pimeda-ala sensorid jpm.
Mitmete juhtide jaoks on need aspektid auto puhul hädavajalikud, teistel aga mitte. Edasi loomulikult tehnoloogia ja mugavus.

Kuidas aga uue auto ostu puhul kulusid minimeerida?

Uue auto ost on enamjaolt üsna kulukas otsus. Samas tasub arvestada, et uue auto puhul on uued ka kõik auto kuluosad: laagrid, filtrid, rehvid, kõiksugu tihendid, kojamehed jpm. Samuti on suured ootamatud kulutused garantiiperioodiga kaetud. Sellegipoolest on mõned punktid, mida tasuks uut mudelit välja valides silmas pidada:

Too oma vana auto uue mudeli sissemaksuks!
Kui oled mõelnud praeguse sõiduki uue vastu vahetada, siis Aasta Auto Škoda esinduses saate tasuta auto ära hinnata. Kui auto on üle vaadatud, selgitab müügikonsultant, kas mõistlik oleks autot müüa järelturul või sissemaksuna meie esindusele. Vahetusautoks võib olla nii väljaostetud auto, kui ka liisinguauto.

Auto ostmine algab vajaduste kaardistamisest. Kus sa enamasti sõidad ja milline on sinu aastane läbisõit? Mitu inimest autoga sõidab? Millised on ootused uue auto suhtes. Pane paika eelarve. Kõik see aitab ostu paremini kaaluda. Isegi juhul kui oled auto välja valinud, tasub suhelda müügikonsultandiga kuna on võimalik, et kohe-kohe on algamas kampaania just sinu välja valitud mudelile ning seetõttu võid säästa hulga raha.

Ole avatud pakkumistele.
Selleks tule kohale Sepa 24 A, Tartu, või võta meiega ühendust muul moel: https://skoda.aastaauto.ee/kontakt/

Asukoht kaardil

Võta meiega ühendust!

Sepa 24 A
Tartu 50113, Estonia
Tel. +372 730 8000
E-post: skoda(at)aastaauto.ee
https://skoda.aastaauto.ee

Kontakt