Skip links

Kampaaniad

Kuni 31. märtsini 2021 on kõikidele 4 aastat ning vanematele ŠKODA mudelitele teenindustöö ning varuosad 25% võrra soodsamad!

BRONEERI 4+ TEENINDUS

Aasta Auto ŠKODA esinduses on müügil ka ŠKODA originaalvaruosad- ja tarvikuid. Originaalvaruosad on konstrueeritud konkreetselt igale mudelile, silmas pidades autot kui tervikut ja VAG rangeid kvaliteedinõudeid. Originaaltarvikud annavad Sinu ŠKODA mudelile isikupärase väljanägemise (spoilerid, valuveljed, tuulesuunajad, dekoratiivkleebised), tõstavad auto praktilisust (veokonksud, katuseraamid, katuseboksid) ja lisavad mugavust (navigatsiooniseadmed, handsfree, külmikud, kardinad, käetoed). Origniaaltarvikud tõstavad turvalisust (turvavõred ja võrguprogrammid, udutuled, lasteistmed, mehhaanilised ja elektroonilised vargavastased seadmed, lumeketid) ning aitavad säilitada auto hea väljanägemise (porisirmid, matid, autokosmeetika).

Originaaltarvikud on välja töötatud spetsiaalselt igale ŠKODA mudelile, mistõttu ei vähenda need auto häid sõiduomadusi ega turvalisust mingil moel ning peavad vastu aastaid. Kõigile ŠKODA originaalvaruosadele ja tarvikutele kehtib 24-kuuline garantii.

ŠKODA VARUOSADE E-POOD

Hetkel kehtivad Aasta Auto ŠKODA esinduse originaalosade kampaaniad:

Küsi pakkumist