Skip links

Talverehvid -30%

Aasta Auto ŠKODA esindusest saad täpselt oma autole tootjapoolsetele nõutele vastavad talverehvid kampaaniakorras 30% võrra soodsamalt. 
Naastrehve võib kasutada alates 15. oktoobrist kuni 31. märtsini. Erandina võib talviste tee- ja ilmastikuolude esinemise korral naastrehve kasutada 1. oktoobrist kuni 30. aprillini. Naastudeta talverehvidega ehk lamellrehvidega tohib sõita aasta läbi. 

Talverehvide puhul on oluline meeles pidada, et talverehvi mustri jääksügavus peab olema suurem kui 3 millimeetrit, soovitatavalt on see aga vähemalt 4-5 millimeetrit. Üldine rehvitootjate soovitus on rehvid vahetada siis, kui päevane keskmine temperatuur langeb alla seitsme kraadi. Põhjus on lihtne, temperatuuri langedes alla seitsme pügala kaotavad suverehvid oma parimad omadused. Samuti kaotavad rehvid oma parimad omadused vanusega. Nimelt muutub rehvisegu ajaga jäigemaks ning pidamine on seetõttu kehvem. Soovitatav on välja vahetada üle 5 aasta vanused rehvid.

Selleks, et vältida järjekordi, on soovitav talverehvid alla panna veidi varem, kui esimeste miinuskraadide saabudes.

KÜSI PAKKUMIST
BRONEERI TEENINDUS

ŠKODA originaalosade ja -tarvikute eripakkumised

Millal kontrollisite viimati oma talverehvide seisukorda? 

  • Talverehvi mustri jääksügavus peab olema suurem kui 3 millimeetrit.
  • Rehv võiks olla pragudeta ning rehvi pind ei tohiks olla ebaühtlaselt kulunud.

Vaata talverehvide valikut ŠKODA e-poes.

Keskmise kulumise korral soovitame järgmiseid vahetusvälpu:

  • Üle 16 000 km aastas: iga 6 kuu järel
  • 8000 – 16 000 km aastas: iga 9 kuu järel
  • Alla 8000 km aastas: iga 12 kuu järel

Vaata kojameeste valikut ŠKODA e-poes.

Kolm selget märki sellest, et aku vajab vahetamist:

  • Aku läheb kiirelt tühjaks
  • Aku on seisnud alalaetuna ja on läbikülmunud 
  • Akul on väliseid kahjustusi

Vaata akude valikut ŠKODA e-poes.

Aasta Auto ŠKODA esinduses müügil olevad ŠKODA originaalvaruosad- ja tarvikuid on konstrueeritud konkreetselt igale mudelile, silmas pidades autot kui tervikut ja VAG rangeid kvaliteedinõudeid.

Originaaltarvikud annavad Sinu ŠKODA mudelile isikupärase väljanägemise (spoilerid, valuveljed, tuulesuunajad, dekoratiivkleebised), tõstavad auto praktilisust (veokonksud, katuseraamid, katuseboksid) ja lisavad mugavust (navigatsiooniseadmed, handsfree, külmikud, kardinad, käetoed). Origniaaltarvikud tõstavad turvalisust (turvavõred ja võrguprogrammid, udutuled, lasteistmed, mehhaanilised ja elektroonilised vargavastased seadmed, lumeketid) ning aitavad säilitada auto hea väljanägemise (porisirmid, matid, autokosmeetika).

Kõrgendatud servaga kummimatid kuivavad talveperioodil kiiremini ning jalatsitega sisse kantud veest tekkinud jääd on lihtne kummist mattidelt lihtne eemaldada.

Vaata kummimattide valikut ŠKODA e-poes.

Kahele poole avanev 400-liitrise mahutavusega lukustatav katuseboks, et kõik vajalikud asjad mahuksid mugavalt ning murevabalt kaasa.

Vaata katusebokside valikut ŠKODA e-poes.

Kokkupandav lumelabidas on valmistatud alumiiniumsulamist, kaalub 750g ning on 3-osaline, sisaldades muuhulgas praktilist tekstiilkotti.

Vaata lumelabidat ŠKODA e-poes.

Originaaltarvikud on välja töötatud spetsiaalselt igale ŠKODA mudelile, mistõttu ei vähenda need auto häid sõiduomadusi ega turvalisust mingil moel ning peavad vastu aastaid. Kõigile ŠKODA originaalvaruosadele ja tarvikutele kehtib 24-kuuline garantii.

Kogu originaalosade- ning tarvikute valiku leiad:

ŠKODA VARUOSADE E-POOD

Küsi pakkumist