Skip links

Aktsioonide kontroll

Lugupeetud kliendid ja ŠKODA automargi sõbrad

Olete kindlasti juba uudistest teada saanud, et Volkswagen töötab praegu pingsalt mõnede diiselmootorite tarkvaras ilmnenud probleemide lahendamise kallal.
Ka ŠKODA on kasutanud oma autodes kõnealuse tarkvaraga Volkswageni päritolu diiselmootoreid.

Tahaksime olukorda selgitada:

Soovime teile siinkohal kinnitada, et meie klientide ja kogu üldsuse usaldus on ja jääb meie kõige olulisemaks prioriteediks. Meil on siiralt kahju, et selline olukord on tekkinud.

Meie klientide jaoks on oluline teada, et kõik kõnealused autod on täiesti turvalised ja tehniliselt sõidukorras. Probleem puudutab ainult tarkvara ning me kõrvaldame selle. Samuti võtame täieliku vastutuse antud olukorra põhjustamise eest ja iseenesest mõista kanname kõik kulud, mis on seotud auto muutmisega nõuetele vastavaks.

Kuid nii analüüside läbiviimine kui tehniliste muudatuste elluviimine nõuavad aega.

Praegusel hetkel on kõik Euroopa Liidu riikides saadaolevad uued Volkswagen Grupi sõidukid varustatud mootoritega, mis vastavad EU6 heitgaasinormidele ning kõikidele juriidilistele ja keskkonnaalastele standarditele.

Kõnealusest probleemist on puudutatud vaid EA189 tüüpi mootorid ning Volkswagen töötab intensiivselt probleemile tehnilise lahenduse leidmise suunas. Kinnitame veelkord, et kõik autod on turvalised ja sõidukorras.

Et kindlaks teha, kas teie autole on installeeritud probleemne tarkvara, pöörduge palun autoriseeritud ŠKODA esindusse või tehke kiire päring selleks ette nähtud veebilehel ŠKODA tagasikutsumiskampaania aplikatsioon.

Kontrolli autot