Skip links

ŠKODA ENYAQ iV
Sõiduulatus kuni 500 km. Kolm aku suurust, viis võimsusvarianti, kiirlaadimise võimalus. Väljendusrikas, tõhus, elektriline: uus ŠKODA ENYAQ iV märgib teedrajavat sammu ŠKODA elektrisõidukite strateegias. ŠKODA esimene tootemudel, mis põhineb Volkswagen kontserni MEB modulaarse elektriauto platvormil, ühendab endas brändile tüüpilised voorused: ruumikus, väljendusrikas disain ning põnev kuid jätkusuutlik sõidukogemus. Sõltuvalt vajadustest on saadaval kolm aku suurust (55, 62, 82 kWh) ja viis võimsusvarianti. 

Konfigureeri täpselt enda soovidele vastav ENYAQ iV:

KONFIGURAATOR

ENYAQ iV on saadaval nii nelikveolise kui ka tagaveolise linnamaasturina. Täiselektrilist mudelit hakatakse ehitama ŠKODA peatehases, täiesti uuel tootmisliinil Mladá Boleslavis, seega on tegemist esimese MEB-platvormil põhineva Volkswagen kontserni sõidukiga Euroopas, mida toodetakse väljaspool Saksamaad. 

ENYAQ iV HINNAKIRI

Uue ŠKODA ENYAQ iV puhul tõuseb esile uuenduslikult kujundatud interjöör, millest õhkub värsket avaruse tunnet. Sõidukil on lisaks ka tipptasemel ühenduvus ning teabe- ja meelelahutussüsteem. Kogu juhile vajalik teave kuvatakse eraldiseisvale 13-tollisele kesksele ekraanile või soovi korral koos liitreaalsusega esiklaasile. ENYAQ iV pakub ka laia valikut ühenduvusvõimalusi, sealhulgas USB-C liideseid, nutitelefoni juhtmeta sidestamist ja kaugjuhtimist ŠKODA Connecti kaudu.

ŠKODA ENYAQ iV omab tõelisele ŠKODAle kohaselt mitmeid Simply Clever lahendusi, mille hulgast leiab näiteks mugava panipaiga laadimistarvikutele, teada tuntud jääkraabitsa, lehtriga klaasipesuvedeliku korgi, juhtmevaba telefonilaadimist toetav hoidik, virtuaalpedaliga tagaluuk, mille avamiseks piisab vaid jalaviibutusest ning palju muud. ŠKODA ENYAQ iV puhul on rõhku pandud just detailide viimistlemisele, pidades meeles lõpptarbija kasutusmugavust ning ŠKODA brändi põhiväärtusi. 

ENYAQ iV on varustatud kombineeritud laadimissüsteemi pistikuga (CCS). Akut saab laadida nii vahelduvvoolu (AC) allikatest laadimisvõimsusega kuni 11 kW kui ka alalisvoolu (DC) allikatest laadimisvõimsusega kuni 125 kW. Alternatiiviks välisest energiaallikast laadimisele on pidurdusenergia taaskasutus. Selles protsessis muudetakse sõiduki kineetiline energia elektrienergiaks, mis seejärel salvestatakse kõrgepingeakusse.

ŠKODA ENYAQ iV TRAVEL ASSIST
Koondab üheks tervikuks mitmed süsteemid ja funktsioonid. Kooskõlastatult tegutsedes muudavad need auto juhtimise palju lihtsamaks ja tõstavad sõidumugavust. Sisselülitatult suudab Travel Assist autot iseseisvalt peatada ja taas liikumist alustada, püsida omal sõidurajal, järgida teisi sõidukeid liiklusummikus või kuvada Sinu ette ekraanile olukorda lähiümbruse liikluses. Travel Assisti hulka kuuluvad prognoosiv kiirusehoidik, liiklusmärkide tuvastamise, sõidurajal püsimise, ummikus liiklemise ning hädaolukorra abisüsteemid.

ŠKODA ENYAQ iV SAFETY ASSISTS
Turvalisust parandavate abisüsteemide hulka kuuluvad: kokkupõrke vältimise abisüsteem, mis ohu korral on võimeline rakendama pidureid ning vajadusel ka abistama roolimisega, pööramisabi jägib vasakpöördel vastutulijaid, ümberreastumise abisüsteem tuvastab tagant lähenevaid sõidukeid kuni 70 meetri kauguselt, väljumishoiatus annab märku, kui ust on ohtlik avada, eesistujate turvasüsteem eelpingutab turvavöid ning sulgeb küljeaknad ning ahelkokkupõrke ennetamise süsteem rakendab avariijärgselt pidurid.

Anna oma elule uus laeng! Elektriautoga sõites käid Sa säästlikult ümber mitte ainult keskkonnaga, vaid ka oma rahakotiga. Lisaks kütusesäästule käivad täiselektriliste mudelitega kaasas mitmed hüved nagu ostutoetused, tasuta parkimine ja soodustused auto kasutamisel.

ROHKEM INFOT ENYAQI KOHTA

UURI LISA!
Kui uhiuue mudeli, esmaesitluse või proovisõidupäeva kohta tekkis küsimusi, siis pane need alloleva vormi kaudu meie poole teele ning vastame neile esimesel võimalusel.