Skip links

Head 1. aprilli, sõbrad!

Kahjuks integreeritud jura kohvimasinat meie valikus veel müügil pole. 

Sellegipoolest leiab ŠKODA ENYAQ iV valikust tervelt kuus erinevat interjöörikontseptsiooni: STUDIO, LOFT, LODGE, LOUNGE, SUITE, ECO SUITE.
Vaata lähemalt:

STUDIO

Disainipakett STUDIO on lihtsa ja puhta stiiliga, mis järgib täpselt põhimõtet “funktsioon annab vormi“. Sisustusmaterjalide jaoks on valitud ennast õigustanud halli ja musta kombinatsioon.

LODGE

Disainipakett LODGE rõhutab tuleviku liikuvuse ja jätkusuutlikkuse teemat. Loodus liigub koos teiega. Pehmed materjalid ja erksad värvid muudavad teid ümbritseva ruumi hubaseks ja sõbralikuks, luues teile reisil meeldiva atmosfääri.

SUITE

Nautige luksust disainipaketiga SUITE. Eksklusiivsete materjalidega teostatud sisustus, milles domineerib pehme nahk ja mis ümbritseb teid ülima mugavuse ja harmooniaga.

LOFT

Disainipaketti LOFT kuulub moodne, kuid samas hubane interjöör. Elegantne ja ajatu halli ja musta kombinatsioon tekitab harmoonilise tunde. Lastega pered hindavad selle materjali vastupidavust, lisaks on seda lihtne ka puhas hoida.

LOUNGE

Elektriauto uuenduslikud omadused pluss disainipakett LOUNGE. Kvaliteetsete materjalidega teostatud läbimõeldud interjöör on kaunis, moodne ja keskendub eksklusiivsetele detailidele.

ECO SUITE

Stiilne ja detailideni lihvitud disainipakett ECOSUITE suudab rahuldada nii mugavust kui ka keskkonnasõbralikke lahendusi puudutavaid kõige kõrgemaid nõudmisi. Kattematerjaliks on ainulaadne oliivpargitud konjakivärvi nahk. Kemikaalide asemel on parkimisel kasutatud looduslikke oliivilehe-ekstrakte.

ŠKODA ENYAQ iV konfiguraator:

Interjöörikontseptsioone tutvustavad videod ja palju muud leiate:

REGISTREERI HUVI

Lisaks on ääretult hea meel teatada, et esimesed ŠKODA ENYAQ iV proovisõiduautod peaksid meieni jõudma juba aprilli keskel. Selleks, et ennast eelisjärjekorda kirja panna, palume registreerida huvi:

Nimi*

Email*

Telefon*

Teie praegune sõiduk

Lisainfo